• CTMIT
  • Kino KDK
  • Rose
  • Youtube
  • Facebook

Aktualności

XIV Festiwal Złoty Środek Poezji
19 stycznia 2018

9.kwietnia/ środa ŁDK/ Łódź


godz. 18:00 Debata poetycka "Rozważania o problemie narodu. Co dzisiaj powiedziałby nam Herbert?"

wstęp wolny

---------------------

12.kwietnia/ czwartek/ KDK

godz. 19:00 Koncert Voo Voo - "7" - oficjalne otwarcie Festiwalu Złoty Środek Poezji

bilet: 60 zł

---------------------

13.kwietnia/ piątek KDK/ Sala Tarasowa

godz.11:00  - "Awangarda, czyli wieczne eksperymentowanie" - Warsztaty z poezji awangardowej dla szkół średnich
Prowadzenie: dr Jakub Kornhauser / Uniwersytet Jagielloński

wstęp wolny

CTMiT:

godz. 17:00 Spotkanie autorskie z Genowefą Jakubowską - Fijałkowską 
Prowadzenie: Grażyna Baranowska


godz. 18:30 Spotkanie autorskie z Marcinem Świetlickim i Rafałem Księżykiem
Prowadzenie: Ola Kołodziejek

wejściówki od 15 marca

---------------------

14.kwietnia/ sobota/ CTMiT

godz. 19:00 Wręczenie nagród laureatom XIV Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im. Artura Fryza na najlepszy poetycki debiut książkowy 2017 roku

Koncert Pablopavo i Ludziki

bilet: 10 zł

---------------------

15. kwietnia/ niedziela CTMiT

godz. 10:00 - XII Ogólnopolski Otwarty Konkurs Jednego Wiersza im. Pawła Bartłomieja Greca

godz. 13:00 Spotkanie z laureatami XIV Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im. Artura Fryza na najlepszy poetycki debiut książkowy 2017 roku 
Prowadzenie: profesor Piotr Śliwiński

godz. 19:00 Czytanie w ciemnościach - „Wąwóz snów” - spektakl intermedialny Stowarzyszenia Rita Baum, oparty na wierszach Ewy Sonnenberg.

wejściówki od 15 marca.

Spektakl także dla osób niewidzących i niedowidzących!

ZAPRASZAMY

 

Szanowni Państwo,

Oto alfabetyczna lista wszystkich osób, które zgłosiły swój wiersz do udziału w XII Ogólnopolskim Otwartym Konkursie Jednego Wiersza im. Pawła Bartłomieja Greca.

W takiej kolejności będziecie też Państwo odczytywać swój wiersz podczas konkursu.

Konkurs odbędzie się 15 kwietnia, w Kutnie, w Centrum Teatru Muzyki i Tańca, na ul Teatralnej 1. Rozpoczynamy o godzinie 11.00. Rejestracja czynna od godziny 9.00.

Konkurs zakończy się około godz. 13.00, wyniki podamy około godz. 14.00 – 14.30.

W jury tegorocznej edycji zasiadają:

Adam Wiedemann – przewodniczący jury

Grażyna Baranowska

Marek Czuku

 

 

BARTCZAK PATRYCJA

BORKOWSKI  ANTONII

BOROWIEC MAŁGORZATA

BUCHALSKA ANNA

CHUDOWOLSKA KLAUDIA

CIEĆ WŁODZIMIERZ

CIEŚLAK ALEKSANDRA

CWALIŃSKI BARTOSZ

CZASAK ANDREA PATRYCJA

CZYŻEWSKI REMIGIUSZ

DWOJNYCH ANNA

FABISIEWICZ KATARZYNA

GAWLAS MACIEJ

GÓRZKOWSKA IZABELA

ILCZUK BARTŁOMIEJ

JABŁOŃSKA WERONIKA

JAŚMIN WERONIKA

KANIA ROBERT

KATAFONI JOLANTA

KĘDZIA OLGA

KIEREPKA ALEKSANDRA

KLAMA PAULINA

KLESZCZ KRZYSZTOF

KORONA JERZY

KORONA  ANNA LUCYNA

KORZENIOWSKI ADAM

KOZŁOWSKI MAREK

KRASIŃSKI TOMASZ

KRAWCZYK HUBERT

KRÓLIKOWSKI MARCIN'

KRUSZYNA NATALIA

KRYNICA KAMIL

KRZYŻANIAK ALEKSANDRA

KUCIEL EWA

KULIK IRENA

LECKO MAREK

LEWICKA KLUCZNIK DOMINIKA

ŁAPOT ALEKSANDRA

ŁĄCKA URSZULA

ŁOŃSKA AGATA

MAJEWICZ ROBERT

MAKSIMCZUK CEZARY

MAŁEK DARIUSZ

MARTWICKI KRZYSZTOF

MARZEC AGATA

MICHALSKA JOLANTA

MILLER PAULINA

MROZEK MONIKA

MUTZ STANISŁAW

NAWROCKA ANNA]

NOWAK DAMIAN

NYGA PIOTR

OKONOWICZ HUBERT

OLCZYK JULITA

OLEJNIK DAWID

PABISIAK VIOLETTA

PAŁCZYŃSKI MATEUSZ

PERCZAK PAULINA BASIA

POLON ROKSANA

PRZEWOREK DOROTA

ROLL WIKTOR

SALUK ANDŻELIKA

SEKUŁA ALEKSANDRA

SIKORA URSZULA

SKOTNICZNY MARCIN

SOBCZYK ANNA

SOBIERAJ ANNA

SOLBERG EMILIA

SOŁOWIEJ HRYNIEWIECKA DOMINIKA

SOŚ MAŁGORZATA

SOWA ADRIAN

STACHA ZOFIA

STECIUK ANITA

STĘPNIAK MARTA

SYGOWSKA GRAŻYNA

SZTELAK MARCIN

SZYSZKO ADAM

SZYSZKOWSKA NATALIA

TARASEK BEATA

TERLECKA KATARZYNA

WESOŁOWSKA AGATA

WINKLER ANNA

WIŚNIEWSKA ELŻBIETA

WOJCIECHOWSKA PAULINA

ZAREMBA PAWEŁ

ZYCH BARTOSZ

Pliki do pobrania:
Zobacz także:

Nasze sekcje

Plastyka
Taniec
Teatr
Dobre nastroje
Tajemniczy ogród

Partnerzy

RPO
Urząd Miasta Kutno
Kalejdoskop Kulturalny Reymont
Region Kultury
wfos
Fresenius Kabi
Aquapark Kutno
Gazeta Lokalna
Kutnowskie Centrum Informacyjne
marcredo
TV Kutno
Powiatowe Życie Kutna
Ad arte
logo _ldk
projekty kulturalne
kalejdoskop kulturalny
street_art
lokomotywa

Kutnowski Dom Kultury

2016 © AI